Britney refuzon ofertën për autobiografi

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Britney refuzon ofertën për autobiografi


Britney Spears e ka refuzuar një ofertë prej tre milionë dollarësh për ta shkruar biografinë e saj, pasi që ajo dëshiron më shumë para.

Revista “Us Weekly” njofton se këngëtarja është takuar me producentët e shtëpive botuese HarperCollins, Random House dhe Little Brown, me të cilët ka biseduar për librin e kujtimeve të saj, mirëpo Princesha e muzikës pop i ka refuzuar ofertat e tyre “të vogla”, sepse ajo kishte pritur më shumë.

Sipas disa burimeve të afërta me këngëtaren, mësohet se Britney kërkon tetë milionë dollarë për ta shkruar autobiografinë e saj. “Ajo shpresonte për më shumë para”, ka thënë një burim.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi