Rikthehet me aventure te re "Star Trek"

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Rikthehet me aventure te re "Star Trek"
"Star Trek" rikthehet me nje tjeter aventure. Kesaj radhe filmi do te tregoje historine e udhetimit te nje ekuipazhi ne nje anije kozmike amerikane.

Krijuesi i ”Lost” duket se po kthen fansat drejt krijimit te tij, 40 vjet qe prej nisjes se aventures.

Udhetimi i anijes eshte plot te papritura dhe misioni eshte ndalja e nje qenieje djallezore qe rrezikon njerezimin.

”Star Trek” do te shfaqet ne Amerike me 8 maj.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi