Policia do ktheje bizhute e Rihannes

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Policia do ktheje bizhute e Rihannes
Policia do ktheje bizhute e Rihannes
Policia ne Los Anxhelos ka vendosur t’i ktheje Rihannes bizhuterite, qe ishin sekuestruar ne cilesine e proves naten e incidentit me ish-te dashurin, Chris Brown.

Avokati i kengetares tha se policia do t’i fotografonte dhe do t’ua kthente ato, argjendareve qe ia huazuan Rihannes.

Bizhute qendronin ne zyra qe prej mbremjes se ceremonise se cmimeve Grammy, kur Brown dhunoi te dashuren dhe perfundoi ne polici. Bizhuterite ishin nje pale vathe me gure te bardhe, si dhe tre unaza. Vlera e tyre eshte 1 milion dollare.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi