Prince: Kam lindur epileptik

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Prince: Kam lindur epileptik
Popstari Prince ka rrefyer per here te pare nje pjese te panjohur te jetes se tij. Ai ka zbuluar se kishte lindur epileptik dhe se prinderit e tij kane luftuar shume me semundjen.

50-vjecari dha nje interviste te rralle ne nje talk show amerikan, ku ishte ftuar te promovonte albumin e tij te fundit me tre CD. "Nena dhe babai im nuk dinin si ta perballonin, por ata bene te miren e mundshme per mua”, tha Prince. Kengetari tregoi gjithashtu se ne ate kohe e ngacmonin shume ne shkolle, por kur kishte mbushur 7 vjec u sherua.

Kur kishte qene femije, Prince tregoi se besonte se nje nderhyrje hyjnore e kishte ndihmuar te sherohej.

Gjate intervistes kengetari foli edhe per marredhenien e kufizuar me te atin, per te cilin tha se ishte detyruar ta fshihta faktin se luante ne piano.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi