Madonna surprizon Guy, do mbaje femijet per 3 muaj

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Madonna surprizon Guy, do mbaje femijet per 3 muaj
Madonna dhe Guy Ritchie kane arritur me ne fund nje armepushim, persa i perket ceshtjes se femijeve. Kengetarja e ka lejuar ish-bashkeshortin te kujdeset per femijet e tyre per tre muaj.

Guy do te mbaje djalin 8-vjecar Rocco dhe djalin tjeter te adoptuar ne Malavi, David Banda, 4 vjec, gjate muajve te veres, ndersa mbreteresha e popit do te jete e angazhuar ne nje turne europian.

Surpriza per regjisorin vjen disa jave pasi Madonna fitoi nje te drejte, qe djemte te kene SHBA-ne shtepine e tyre te perhershme.

“Guy eshte shume i lumtur dhe pret me padurim t’i kete femijet per tre muaj te plote. Ai eshte cuditur me bujarine e Madonnes”, tha nje burim. 40-vjecari po rinovon shtepine ne Wiltshire qe dikur e ndante me ish-gruan, ne pritje te mberritjes ne qershor te Rocco dhe David.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi