Ndahen Sean Penn dhe Robin Wright

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Ndahen Sean Penn dhe Robin Wright
Aktori Sean Penn, qe dy muaj me pare fitoi nje cmim Oscar per interpretimin ne filmin “Milk”, eshte ndare nga bashkeshortja, aktorja Robin Wright Penn.

Cifti, i martuar ne vitin 1996, kane dy vajza adoleshente, Dylan dhe Hopper, respektivisht 17 dhe 15 vjec. Qe prej dy vjetesh ishte perfolur divorci i aktoreve, por ata i kishin terhequr dokumentat e divorcit, me shpresen e nje pajtimi te mundshem.

Lajmi i ndarjes se ciftit eshte publikuar nga “Los Angeles Times”. Sipas disa revistave te thashethemeve, tradhtia e aktorit me dy femra ruse ka qene shkak per nisjen e problemeve mes tij dhe Robin.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi