Michelle, ne listen e 100 njerezve me te bukur

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Michelle, ne listen e 100 njerezve me te bukur
Zonja e pare amerikane Michelle Obama ka arritur te perfshihet ne listen e pervitshme te 100 njerezve me te bukur te botes, te publikuar nga revista “People”.

Michelle, qe eshte cilesuar shpesh si nje ikone e stilit nga njerezit e modes, qe pas zgjedhjes se te shoqit president, i eshte bashkuar listes ku gjenden emrat e Angelina Jolie, Halle Berry, apo Christina Aguilera.

"Kam pasur nje baba dhe nje vella qe mendonin se isha e bukur dhe me benin te ndihesha e tille cdo dite. Jam rritur me njerez qe mendonin se isha e zgjuar, e shpejte, e kendshme. Ka plot vajza te reja qe nuk e degjojne nje gje te tille”, eshte shprehur bashkeshortja e Obames per revisten.

Michelle eshte vleresuar edhe per stlin e shendetshem te jeteses, pasi shkon perdite ne palester. Revista nuk ben nje klasifikim te njerezve me te bukur, por ne kopertinen e fundit ka zene vend fotoja e aktores Christina Applegate. Me pare ne te jane shfaqur emra te tille si Drew Barrymore, Kate Hudson dhe Michelle Pfeiffer. Ne listen e ketij viti perfshihet edhe aktorja indiane Freida Pinto.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi