“Mund të nominohet Moza”

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

“Mund të nominohet Moza”


Aida pyet se cilët do të jenë në nominim këtë herë. Qetsori thotë se ka pyetur në shtëpi të tjerët dhe i rezulton se Moza mund të jetë. Ai shton se mirë do jetë që të dalë në nominim që të shohin reagimet e saja edhe në këtë aspekt. Aida mendon se ajo nuk ka për të dalë edhe pse ka patur debatin me Adin, ndërsa për veten e saj ka frikë. Si Bika edhe Sori mendojnë të kundërtën madje Sori shton se edhe këtë javë nuk e priste Aidën në nominim. Aida komenton se nëse e ka nominuar Adela, atëherë dhe ata që rrinë me të, i janë bashkuar këtij vendimi. Sori dhe Bika nuk mendojnë se duhet të nisen nga këto arsye për të nominuar dikë. Për Sorin, është mirë kur janë në nominim me dy ose tre banorë të tjerë sepse mendon se ka kush të dalë, por kur janë vetëm me një, është shumë e sikletshme sepse rreziku është më i madh.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi