Zanetti: Scudetto është në duart tona

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Zanetti: Scudetto është në duart tona
Interi është shtatë pikë para Milanit në krye të tabelës në Serie A kur kanë mbetur edhe pesë javë lojë, ndërsa përkundër mundësive teorike që zikaltrit ta humbin titullin, kapiteni Javier Zanetti thotë se skuadra e tij do të bëjë gjithçka që të përfundojë e para në tabelë.

“Është e drejtë që Mlani duhet të besojë (për ta fituar Scudetton), sepse është një skuadër e madhe me një histori të madhe”.

“Mirëpo, fati ynë varet nga ne dhe për këtë sezon duhet të vazhdojmë të tregojmë më të mirën nga vetja”, ka thënë argjentinasi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Zanetti: Scudetto është në duart tona :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri May 01, 2009 9:29 pm nga arti

m'u desht ky informacion sepse e pelqej dhe milanin dhe interin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi