Mos e shkel barin, seks bën...

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Mos e shkel barin, seks bën...
Policia angleze ka arrestuar një çift i cili po bënte dashuri në livadhin para kështjellës mbretërore në Windsor. Dy të dashuruarit, rreth të tridhjetave, po bënin seks në një pjesë private të parkut derisa mbretëresha Elizabeta II gjendej në rezidencën e saj.

Ata po bënin dashuri para disa turistëve dhe ushtarëve të cilët po shtyheshin se cili të zë një vend më të mirë për të shikuar. Disa turistë japonezë, të cilët gjithmonë janë “të armatosur” me kamera, i ka incizuar ata për njëzet minuta rresht para se të vinte policia.

Siç shkruan gazeta londineze “Sun”, çifti, të cilët policia i ka përshkruar si “njerëz të ndershëm të profesioneve të ndershme” kanë qenë shumë të turpëruar me sjelljen e tyre.

Një prej dëshmitarëve të shokuar ka deklaruar se dy të paturpshmit e kanë injoruar edhe mbishkrimin "Mos e shkel barin".
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi