Gjyshi kontrabanonte kokainën në portokaj

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Gjyshi kontrabanonte kokainën në portokaj
Një holandez i moshuar ka tentuar të kontrabandojë gjashtë kilogramë kokainë të fshehur në portokaj, derisa policët italianë, të cilët e kanë zbuluar mashtrimin në aeroport, po mundonte t’i bindte se duhet të marrin sasi të mëdha të vitaminës C.

Policia në aeroportin e Romës Leonardo Da Vinçi e ka arrestuar pasagjerin 76-vjeçar i cili vinte nga fluturimi prej Buenos Aires, dhe i cili duhej të vazhdonte rrugën për Holandë pas pushimeve të bëra në Argjentinë. Plaku i kishte zbrazur portokajtë nga dhe më pas i kishte mbushur me kokainë.

Droga në treg do të kushtonte rreth 5 milionë euro.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi