A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Shko poshtë

A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Po
 
Jo
 
 
 
Shiko rezultatin

A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Mesazh nga floroS prej Sat May 02, 2009 1:23 am

Pyetja eshte e qarte:

A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?


Edituar për herë të fundit nga floroS në Mon Jun 29, 2009 11:32 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

arti

Mesazh nga arti prej Sat May 02, 2009 7:18 pm

Shqiperia duhet te bashkohet me ish-trojet e saj...
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shqiperia etnike

Mesazh nga amir prej Sun May 03, 2009 10:10 pm

PO po

avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia e bashkuar...........e vetmja alternativ................

Mesazh nga donbeco prej Sat May 09, 2009 10:08 pm

,,Shqiperia e
bashkuar
e vetmja alterantiv,,

Ndoshta do te ishte me mire qe te gjith shqipetaret te jetonin ne nje shtet te vetem mendoj ne nje njesi te vetme e te bashkuar,mirepo kjo gje duhet te menduar mire ndoshta mundet te sjelle edhe te keqia/...
mirepo ajo qe do ishte e mir eshte ajo nese pjesa e shqiptareve te maqedonise do te ndaheshin nga aj shtet ne te cilen ndodhen tani(pra nga maqedonia)dhe do te krijonin nje shtet te ri ,gje qe kerkon nje pune te madhe dhe te lodhshme.....ndoshta do te arrihet mirepo edhe kjo sjell disa rreziqe.............

DUHET DITUR SE NE JEMI SHQIPTAR DHE DO IA DALIM MBANE NE NJE MENYRE OSE NE NJE TJETER.. NE JEMI TE TILLE
Wink pirat Thanks 8)
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Mesazh nga JoK3r prej Fri May 15, 2009 2:46 pm

Normal qe duhet mu bashku...United States Of Albania
avatar
JoK3r
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 12
Registration date : 22/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Mon Jun 29, 2009 11:20 pm

Kjo vec se dihet s'ka nevoje per sondazh. ato qe jane kunder jane sllavet qe sundojne ne trojet tona. Ndarja e trojeve shqiptare ne kete menyre qe jemi sot eshte nje gabim historik shume i madh, nje kurth ne te cilin kemi ngecur dhe nuk arrim qe te dalim dhe te bashkohemi ashtu sin na takon. Sidoqofte shpresoj se nje dite ne si shqiptare i nje ''shteti'' falc, qe nuk mban emrin shqiperi por nje emer qe ende nuk dihet, do te arrijme te clirohemi, dhe ate dite kur kjo dote ndodh do t'ja vleje e gjithe sakrifica qe eshte bere per te mbrojtur keto troje dhe se ai bashkim nuk do te lejoje qe me kurre trojet tona te mos percahen ne kete menyre dhe te perdoret me dinjitet. Shpresoj qe ajo dite te mos jete aq larg sa te harrojme se ku perkasim dhe kush jemi!!
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet te bashkohet Shqiperia me te gjitha ish-trojet e saj.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi