Vlerësimi i lojtarëve: Bayern Munich 1-1 Barcelona

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03052009

Mesazh 

Vlerësimi i lojtarëve: Bayern Munich 1-1 Barcelona
Bayern Munichu dhe Barcelona kanë barazuar, me rezultat 1-1, në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve, me ç’rast Blaugranët vazhdojnë tutje.

Vlerësimi i lojtarëve të Bayern Munich:

Butt -6.0
Lell -6.0
Lucio -8.0
Demichelis -7.0
Lahm -6.5
Sosa -6.5
Van Bommel -6.5
Ottl -6.0
Ze Roberto -6.5
Ribery -8.5
Toni -5.5

Zëvendësuesit:

Altintop 6.0
Borowski -6.0

Vlerësimi i lojtarëve të Barcelonës:

Valdes -6.0
Dani Alves -6.5
Puyol -6.5
Pique -4.5
Abidal -6.0
Keita -7.5
Yaya Toure -6.0
Xavi -6.5
Messi -7.0
Eto'o -6.5
Iniesta -7.0

Zëvendësuesit:

Hleb 6.0
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi