Motorola Clutch i465 - rezistuese ndaj çdo gjëje

Shko poshtë

03052009

Mesazh 

Motorola Clutch i465 - rezistuese ndaj çdo gjëje
Nëse jeni adhurues i telefonave "push-to-talk" (tek të cilët vendosja e lidhjes dhe kryerjes së bisedave bëhet me anë të shtypjes në një tast), një i tillë do ta paraqitet së shpejti nga kompania amerikane Motorola.

Sipas informacioneve të para, të cilat janë paraqitur kohë më parë, Motorola Clutch i465 është rezistuese ndaj të gjitha gjërave të padëshiruara: rrezatimit diellor, dridhjeve, goditjeve e madje edhe pluhurit.

Nga karakteristikat teknike duhet të veçohen fotoaparati prej tre megapikselash, porti micro USB, mbështetja për riprodhimin e dosjeve MP3, WAV e MIDI, si dhe lidhja Bluetooth 1.2.

Me anë të këtij telefoni mund të dërgohen të gjitha llojet e porosive, përfshirë IM (Instant Messages), e-mailat dhe porositë tekstuale (SMS).

Tani për tani nuk ka informata për çmimin e kësaj pajisje kur të del në treg.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi