Ronaldo: Ëndrra ime madrilene ka vdekur

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03052009

Mesazh 

Ronaldo: Ëndrra ime madrilene ka vdekur


Superylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, ka deklaruar se çdo tentativë për të kaluar te Real Madridi tashmë ka marrë fund dhe e ardhmja e tij mbetet në Old Trafford.

Telenovela ‘CR7-Real Madrid’ po zgjat qe një kohë të gjatë, por në një intervistë për “Sunday Mirror”, portugezi e ka bërë të qartë se nuk është më i interesuar që të kalojë në Santiago Bernabeu dhe se do t’i mbetet besnik Unitedit.

“Nuk mendoj më për Madridin. Ajo ëndërr ka vdekur. E vetmja gjë për të cilën mendoj tani është Manchester Unitedi dhe titulli i Ligës së Kampionëve në Romë”, është shprehur lojtari më i mirë në botë për vitin 2008.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi