prezanto veten

Shko poshtë

prezanto veten

Mesazh nga ♥alma♥ prej Thu Mar 19, 2009 10:42 pm

te nderuar antare te forumit FLOBEC

prezantimi i vetvetes ne publik eshte nje dhunti dhe nje art me vete
dhe njekohesisht edhe nje shenje respekti kundrejt te tjereve


Lexim te kendshem
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: prezanto veten

Mesazh nga fisnik prej Thu Jun 25, 2009 10:47 pm

emri :fisnik
mbiemri:iljazi
mosha:(jo ksolla-hehe) 15
e-mail:fisnikilazi@hotmail.com
profesioni: rrugac
avatar
fisnik
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 35
Registration date : 12/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi