Ranieri: Nuk jap dorëheqje

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03052009

Mesazh 

Ranieri: Nuk jap dorëheqje
Juventusi ka dështuar të shënojë fitore edhe këtë javë, pasi që ka barazuar në Stadio Olimpico të Torinos kundër Lecces, ndërsa trajneri Claudio Ranieri vazhdon të mos ndjehet i turpëruar me punën që po bën.

Zonja e Vjetër edhe pse e përmbysi disavantazhin prej një goli në pjesën e dytë, nuk arriti ta mbante epërsinë deri në fund dhe në minutat shtesë të takimit (90’+3) mysafirët e barazuan rezultatin në 2-2.

“Nuk po luajmë mirë dhe jemi duke e dëmtuar një sezon të shkëlqyer të cilin e patëm deri para një muaji”.

“Si gjithmonë, unë mundohem të inkuadroj në fushë lojtarët të cilët mendoj se janë më të mirët, dhe e marr gjithë përgjegjësinë nëse gjërat shkojnë keq”.

“Nuk e di nëse dikush planifikon të më largojë nga skuadra. Megjithatë, unë do të vazhdojë punën time ashtu si di”, ka thënë Ranieri për “Sky Italia” pas ndeshjes
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi