Iniesta: Ishte ndeshje e përsosur

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03052009

Mesazh 

Iniesta: Ishte ndeshje e përsosur
Sikurse të gjithë bashkëlojtarët e tij, edhe Andres Iniesta është shprehur tejet i kënaqur me fitoren prej 6-2 të Barcelonës kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu.

“Ishte nj ndeshje e përsosur. Çfarë mund të kërkoni më shumë kur rezultati ishte 6-2. Personalisht jam shumë i kënaqur”.

“Ky sezon ka qenë i shkëlqyer dhe ne dëshirojmë t’i fitojmë të gjitha trofetë (e mundshme)”.

“Vetëm mendimi se të mërkurën luajmë ndeshjen e cila mund të na dërgojë në finale (të Ligës së Kampionëve) është diçka e jashtëzakonshme’, u ka thënë spanjolli gazetarëve pas ‘el Clasicos
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi