NE TV SITEL LAJME LAKURIQ

Shko poshtë

NE TV SITEL LAJME LAKURIQ

Mesazh nga amir prej Sun May 03, 2009 10:09 pm

Nodhi edhe kjo ne TV SITEL per here te pare ne Maqedoni do te jepen lajme nudo, qe dmth se prezentuesje dalngadale do te zhveshet duke dhe lajme.

Si e komentoni kete? A e pate mbreme kete gje?

Si e komentoni?

Ketu mund ti ndjekni lajmet lakuriq:

http://sitel.com.mk/?ItemID=0D65C7BD1BC9394AADEDA6A8E484F501
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Siteel

Mesazh nga floroS prej Sun May 03, 2009 10:48 pm

wehh ndodhi edhe kjo , oK do ti rritet numri i shikuesve Tv Sitel dy fish . Very Happy
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi