HP paraqet serinë e laptopëve afaristë Pro Book S

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

HP paraqet serinë e laptopëve afaristë Pro Book S
Seria e re e laptopëve të cilin e ka paraqitur HP bashkon performansën, çmimin e përballueshëm dhe dizajnin.

Në kuadër të serisë janë në dispozicion tri dimensione të ndryshme të laptopëve: 14.1 15.6 dhe 17.3 inç. Secili prej tyre ka procesor të integruar AMD apo Intel, lexues të kartelave SD, Blu-Ray drive opsional, si dhe HDMI out për prezantime.

Për më tepër blerësve u është ofruar mundësia të zgjedhin në mes të Linuxit të parainstaluar apo atij Windows Vista.
Seria ProBook me gjasë do të paraqitet gjatë muajit qershor.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi