Ibrahimoviq: Ky është sezoni më i mirë i imi

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

Ibrahimoviq: Ky është sezoni më i mirë i imi
Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimoviq, thotë se ky sezon është më i miri në karrierën e tij, si për nga golat e shënuar po ashtu edhe për nga kualiteti i lojës.

“A duhet ta ndërroj klubin për të fituar Ligën e Kampionëve? Mund ta bëj atë edhe me Interin, por mund të shkoj edhe në ndonjë klub tjetër. Liga e Kampionëve është një garë në të cilën shumë të rëndësishëm janë fati dhe detaje të vogla”, ka thënë Ibrahimovic në një intervistë për Canal+.

“Më së shumti më vjen keq për ndeshjen me Manchesterin. Atëherë e pamë formën më të mirë të Interit, por kjo nuk ishte e mjaftueshme për të fituar”.

“Besoj se ky ka qenë sezoni më i mirë në karrierën time. Kam treguar një qëndrueshmëri të lartë kur janë në pyetja golat, por edhe kualiteti i lojës time”, ka shtuar mes tjerash suedezi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi