Wenger premton ndeshje madhështore

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

Wenger premton ndeshje madhështore
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka premtuar një paraqitje ekipore ‘madhështore’ nga djelmoshat e tij për ndeshjen e nesërme gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, përballë Manchester United në Emirates.

Manchester United do të futet në ndeshjen e kthimit me një gol avantazh nga ndeshja e parë, por Wenger ka besim në ekipin e tij.

“Secili është i fokusuar dhe i gatshëm për lojë. Të gjithë jemi të pajtimit se paraqitja ekipore do të jetë më e rëndësishme se sa përgjegjësitë individuale”.

“Jam shumë i bindur se ekipi do të bëjë një paraqitje madhështore dhe se ne do ta kontrollojmë ndeshjen. Na mungoi mprehtësia në ndeshjen e parë. Do të sigurohemi që mprehtësia dhe vendosmëria të jenë në anën e ekipit tonë në ndeshjen e nesërme”, ka shtuar francezi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi