Messi: Chelsean e pret ajo që i ndodhi Realit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

Messi: Chelsean e pret ajo që i ndodhi Realit
Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka paralajmëruar Chelsean se katalunasit planifikojnë ta përsërisin atë që ia bënë Real Madridit në Bernabeu, edhe në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge.

“Edhe kundër Chesleat do të luajmë në të njëjtën mënyrë sikurse luajtëm kundër Realit, dhe me atë mënyrë të lojës do të kemi shumë raste”.

“Nëse veprojmë ashtu si bëmë të shtunën, atëherë do të shënojmë dhe do të vazhdojmë në finale”.

“Fitorja kundër Realit ishte një shtytje e madhe për ne. Do të shkojmë në Londër me një shpirt të madh dhe me dëshirën për të luftuar, dhe me besim të plotë që do të kualifikohemi në finale”, është cituar argjentinasi nga “The Sun”.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi