Trezeguet nuk është i lumtur te Juventus

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

Trezeguet nuk është i lumtur te Juventus
Duket se ka ardhur koha që sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, t’i thotë lamtumirë Zonjës së Vjetër, për shkak të mungesës së lojës, së paku kështu pohon agjenti i tij Antonio Caliendo.

“Ai nuk mund të jetë i lumtur kështu. Është njësoj sikur Ranieri të ishte ndihmësi i Mourinhos. Sido që të jetë, mendoj se marrëveshja duhet respektuar, kështu që Juve duhet ta bëjë hapin e parë”.

“David është një profesionist i vërtetë dhe ai gjithmonë e ka treguar përkushtimin e tij për tifozët dhe fanellën që bart, prandaj ka refuzuar shumë oferta në të kaluarën. Ai e ka refuzuar Barcelonën për të qëndruar te Juventus”, ka thënë Caliendo për “Sport Mediaset”.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi