Rijkaard kandidat për postin e trajnerit të Milanit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

05052009

Mesazh 

Rijkaard kandidat për postin e trajnerit të Milanit
Agjenti i Frank Rijkaard, Perry Overeem, ka thënë se klienti i tij mund të përfundojë në stolin drejtues të Milanit në fund të këtij sezoni.

Ish-mbrojtësi i rosonerëve ka qenë i papunë që kur u largua nga Barcelona sezonin e kaluar dhe vazhdimisht është lidhur me një kalim në San Siro, si zëvendësim për Carlo Ancelottin, nëse ky i fundit largohet.

“Milan? Gjithë çfarë mund të them është se Frank është një prej kandidatëve për disa ekipe të cilat janë në prag të ndërrimit të trajnerëve në fund të sezonit. Sa i takon Wolfsburgut, nuk ka asgjë konkrete, gjithçka është spekulim dhe nuk ka asgjë konkrete me asnjë ekip tjetër”, ka thënë agjenti i holandezit.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi