Interi dëshiron Higuain të zëvendësojë Ibrahimoviq

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

05052009

Mesazh 

Interi dëshiron Higuain të zëvendësojë Ibrahimoviq
Kampioni i Serie A, Interi, dëshiron sulmuesin e Real Madridit, Gonzalo Higuain, nëse sulmuesi kryesor i nerazurëve do të lëvizë në kahen e kundërt.

Corriere dello Sport shkruan se Interi do të analizojë shitjen e suedezit nëse Reali është i përgatitur ta japë të riun argjentinas, i cili ka pasur një paraqitje solide këtë sezon.

Po ashtu në diskutim janë edhe dy yjet tjera të Realit, Klaas Jan Huntelaar dhe Arjen Robben, derisa Interi është duke analizuar se çfarë mund të nxjerrë për të lëshuar largimin e Ibrahimoviq.

Ndërkohë, bëhet e ditur se Interi do të zhvillojë bisedime me Genoan në fund të këtij muaji, rreth mundësisë së transferimit të sulmuesit Diego Milito.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi