Do të shkojë apo jo Kaka te Reali?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

05052009

Mesazh 

Do të shkojë apo jo Kaka te Reali?
Të hënën gazeta spanjolle "AS" shkroi se superylli i Milanit, Ricardo Kaka, është pranë kalimit te Real Madridi, ndërsa për burim të kësaj informate citonte babanë/agjentin e lojtarit, Bosco Leite.

Mirëpo faqja braziliane Globoesporte.com ka siguruar një intervistë me babanë e lojtarit, në të cilën ai shprehet se nuk ka thënë që Kaka do të shkojë te Reali.

“Nuk i kam thënë ato fjalë. Nuk kam folur për asnjë transferim të mundshëm dhe për asnjë skuadër. Kështu që djali im sipas të gjitha gjasave nuk do shkojë te Real Madridi”, është cituar të ketë thënë Bosco Leite.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi