Gattuso ndjehet ‘i fituar’ nga Beckhami

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

13052009

Mesazh 

Gattuso ndjehet ‘i fituar’ nga Beckhami
Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, ka vetëm fjalë lavdëruese për bashkëlojtarin e tij David Beckham.

Italiani ishte kundër huazimit të Beckhamit nga LA Galaxy në muajin janar, por është fituar nga mesfushori anglez.

“Kam kaluar pesë muaj gjatë të cilave kam folur shumë me Beckham. E respektoj profesionalizmin dhe përkushtimin e tij ndaj fanellës. Secilën herë që e shikoj, shoh një person i cili e do punën e tij”, ka thënë Gattuso.

“Deri pesë muaj më parë, nuk kam besuar se kështu ishin gjërat, ishte një befasi e mirë për mua dhe jam krenar që e kam njohur atë”, ka shtuar italiani.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi