Olympus Stylus Tough-8000

Shko poshtë

Olympus Stylus Tough-8000

Mesazh nga floroS prej Thu May 14, 2009 9:16 pmKompania e cila merret me krijimin, prodhimin dhe shitjen e fotoaparateve, Olympus, ka paraqitur modelin e saj më të ri Olympus Stylus Tough-8000.
Shpesh ndodh që telefonat tonë celularë, MP3-të, kamerat digjitale apo fotoaparatet prishen gjatë rënies, goditjes apo lagies me ujë në to dhe do të bënim çdo gjë që t’i mbrojmë prej kësaj.
Mu për këtë, Olympus ka nisur një linjë të plotë të fotoaparateve digjitale të cilët do të janë rezistues ndaj rrethanave që i përmendëm më lartë, e një prej tyre është edhe Olympus Stylus Tough-8000.

Ky është modeli më i pajisur nga seria Tough. Është rezistues nga rënia prej dy metrash, mund të qëndrojë në thellësi të ujit deri në 10 metra dhe mund të mbaj peshën deri në 100 kilogramë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi