Carlos porosit Kakan të pranojë ofertën e Realit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

15052009

Mesazh 

Carlos porosit Kakan të pranojë ofertën e Realit
Roberto Carlos ka porositur ish-bashkëlojtarin e tij te kombëtarja e Brazilit, Kaka, të mos e hedh poshtë ofertën e Florentino Perez për t’iu bashkuar Real Madridit.

Carlos, i cili tash luan për Fenerbahcen, pati një sukses të madh gjatë periudhës sa Perez ishte një president i Realit dhe shpreson se edhe njëshi i Milanit t’i dëgjojë fjalët e tij.

“Dëgjoje Florentinon. Dëgjoje atë dhe lejoi atij të të bind t’i bashkohesh Real Madridit. Nuk do të pendohesh”, ka thënë Roberto Carlos.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi