Materazzi mund të largohet nga Interi

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

15052009

Mesazh 

Materazzi mund të largohet nga Interi
Agjenti i mbrojtësit italian Marco Materazzi thotë se qëndrimit të tij në Inter së shpejti do të mund t’i vijë fundi.

“Dëshirë e Marcos është të luajë në vazhdimësi në sezonin e ardhshëm, pasi ai ende mund të jetë pjesë e ekipit kombëtar dhe mund të udhëtojë në Kupën Botërore, ka thënë agjenti i lojtarit, Vincenzo Morabito.

“Për këtë arsye, ne duhet ta vlerësojmë situatën: nëse ai mund të luajë shpesh në Inter do të jetë i lumtur të qëndrojë, pasi ai është shumë i afërt me klubin. Përndryshe, ai mund të largohet në drejtim tjetër, në Itali ose jashtë saj”, ka shtuar agjenti.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi