Spalletti: E ardhmja ime vendoset në qershor

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

15052009

Mesazh 

Spalletti: E ardhmja ime vendoset në qershor
Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka deklaruar se për të ardhmen e tij do të vendosë në fund të këtij sezoni.

Giallorossët po mundohen të sigurojnë një vend për Kupën UEFA, ndërsa ata janë shpërqendruar paksa nga spekulimet se Spalletti do të largohet nga klubi.

“Kemi punë të vështirë për të siguruar një vend në Evropë, pasi që duhet të përballemi me Catanian, Milanin dhe Torinon në ndeshjet e mbetura”.

“Gjithmonë kam qenë në kontakt me drejtuesit e skuadrës. Kam folur edhe me (presidenten) Rosella Sensi në të kaluar, dhe do të flas sërish me të në fund të sezonit (për të ardhmen time)”, ka thënë Spalletti për “Sky Sport Italia”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi