Nuk ka paqe me Barcelonën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

15052009

Mesazh 

Nuk ka paqe me Barcelonën
Pretendenti kryesor për ta fituar presidencën e Real Madridit, Florentino Perez, ka thënë se nuk ka asnjë mirëkuptim me Barcelonën në lidhje me transferët dhe se do të tentojë transferimin e cilitdo lojtar për të cilin ai mendon se është i nevojshëm për skuadrën e tij.

Joan Laporta dhe ish-presidenti i Realit, Ramon Calderon, kanë pranuar se ata kishin një marrëveshje xhentëlmenësh për të mos provuar transferimin e lojtarëve nga dy skuadrat rivale, mirëpo kjo nuk vlen për Perezin.

“Nuk më kujtohet të kem bërë ndonjë pakt me Barcelonën. Secili lojtar kur nënshkruan një kontratë, aty përfshihet edhe mundësia për t’u larguar nga skuadra, nëse paguhet shuma e kërkuar e parave. Prandaj do të flasim për këtë gjë kur të përfundojnë zgjedhjet”, është cituar Perez nga “AS”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi