Mancini i hapur ndaj ofertës së Romës

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Mancini i hapur ndaj ofertës së Romës


Agjenti i ish-trajnerit të Lazios dhe Interit, Roberto Mancini, ka thënë se klienti i tij është i hapur ndaj mundësisë për të qenë trajner i ri i Romës në sezonin e ardhshëm.

Për momentin Mancini është pa punë, pasi në fund të sezonit të kaluar u shkarkua nga Interi, pavarësisht se fitoi skudeton, dhe u zëvendësua nga Jose Mourinho.

Ende nuk është e qartë nëse Luciano Spalletti do të mbetet në krye të Romës edhe sezonin e ardhshëm, pasi edhe vetë trajneri tha se vendimi do të merret në fund të sezonit.

“A mund të bëhet Roberto Mancini trajner i Romës? Kuptohet gjithçka është e mundshme në futboll. Gjithçka varet nga ajo se si do të zhvillohet punët, por do të doja të flas për atë vetëm kur klubi do të lidhet direkt me klientin tim”, ka thënë agjenti i trajnerit.

“Nuk ka oferta zyrtare nga klubet tjera. Roberto ka shprehur dëshirë të dalë jashtë vendit dhe kërkojmë oferta serioze”, ka shtuar ai.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi