Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu
Vozitësi i një automjeti kabriolet i cili me vete po bartte 23.000 euro ka shkaktuar mbylljen e një autostrade në Gjermani, sepse në një moment paratë kishin filluar të fluturojnë nga automjeti, ka njoftuar policia gjermane.

I riu 23-vjeçar ishte kishte dalë të mërkurën në autostradë për të provuar një Audi A3 të cilin planifikonte ta blinte me para të thata, derisa paratë gjendeshin në pliko, në ulësen e pasme. Megjithatë, paratë i kishin fluturuar dhe bankënotat kryesisht prej 500 eurosh, kishin filluar të bien si shi në autostradën A2 në afërsi të qytetit të Hannoverit.

Policia e cila ishte nxituar t’i dal në ndihmë, përkohësisht e ka ndaluar trafikun dhe ka mbledhur paratë, por 3.000 euro ende po i mungojnë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat May 16, 2009 12:48 pm nga amir
Eee a ftof pi jetee kur i ka pa si fluturojn paret heehe

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi