Xuxi: Big Brother degjeneron shoqërinë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Xuxi: Big Brother degjeneron shoqërinë


Edhe pse nuk e ka përcjellë shumë hit-shoun real "Big Brother Albania", Xuxi është shprehur kundër ekzistimit të një shou të tillë, duke thënë se as për të gjitha paratë e botës nuk do të bindej për të hyrë në atë shtëpi.

“Më vjen keq prej pjesëmarrësve, dhe nuk dua që asnjëri prej tyre që kanë qenë dhe që janë ende brenda të ofendohen, por unë mendoj se Big Brother është diçka që e degjeneron shoqërinë tonë”, është cituar Xuxi nga e përditshmja “Infopress”.

“Për vete as edhe gjithë paratë e botës nuk do të më mjaftonin për të më bindur që të futem në një shtëpi të tillë”, ka shtuar këngëtari.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi