DJ Rust në Deepo Club

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

DJ Rust në Deepo Club


Deepo Club & Slang Bangers prezantojnë Hip-Hop evenimentin më të nxehtë të javës me DJ Rust nga Gjermania.

DJ Rust nga Kylni i Gjermani do t`i servojë rinisë së Prishtinës trendet më të reja ndërkombëtare të Hip-Hop-it nga ora 22:00 të shtunën mbrëma (16 maj).
Rust është një DJ i njohur në mbarë botën për aftësitë e tija për miksim në gramafona, dhe është DJ zyrtar i artistit Kot Killer.

Menaxhmenti i programit të Deepo-s do të mundohet maksimalisht të sjellë kreativitet për rininë e Prishtinës duke sjellë top-emrat ndërkombëtarë të industrisë muzikore.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi