Hudson ia fal vrasësit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Hudson ia fal vrasësit
Aktorja/këngëtarja Jennifer Hudson i ka ofruar falje vrasësit, i cili vitin e kaluar vrau nënën, vëllanë dhe nipin e saj.

Më 24 tetor 2008, nëna e Hudson, Darnell Donerson, dhe vëllai Jason, ishin gjetur të vrarë në shtëpinë e tyre në Chicago, ndërsa trupi i nipit të saj shtatëvjeçar, Julian King (djalit të motrës Julia), ishte gjetur në një veturë tre ditë pas.

Tani 27-vjeçarja ka thënë se ka arritur ta mposhtë dhimbjen dhe është treguar aq zemërgjerë saqë ia ka falur personit i cili ka vrarë më të dashurit e saj.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi