Adi: E lodhshme të jesh VIP

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Adi: E lodhshme të jesh VIP


Derisa kanë nënshkruar disa bluza për fansat e tyre Qetsori dhe Adi, ky i fundit është shprehur se qenka e lodhshme të jesh personalitet i njohur.

“Qenka e lodhshme të jesh VIP”, ka thënë Adi, i cili menjëherë ka reaguar për ta përmirësuar fjalinë e tij “E lodhshme për mirë!”.

Qetsori jo vetëm se nuk e ka pohuar një gjë të tillë, por e ka ngacmuar Adin duke i thënë se po ta dëgjojë publiku fjalinë e parë do të hidhërohet dhe nuk do të shpallesh fitues i “Big Brother 2”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi