Sori fiton Big Brother-in

Shko poshtë

Sori fiton Big Brother-in

Mesazh nga floroS prej Sun May 17, 2009 11:57 amShoun real "Big Brother Albania 2" e ka fituar Qetsor Ferunaj, i cili në konkurrencë të drejtpërdrejtë me Adelajden ka arritur të marrë numrin më të madh të votave të publikut.
Adi ishte banori i parë nga finalistët që u largua nga shtëpia. Adi është njëri nga banorët i cili ka pasur një
jetë të vështirë, por që arriti të dilte me kokën lart. Ai është përballur me këdo pavarësisht diferencës së moshës me të tjerët.

Banori i dytë i cili duhej të largohej nga shtëpia e “Big Brother” me vendimin e publikut ishte Bjordi. Në të dyja rastet në momentet e fundit edhe Adi edhe Bjordi ishin përballë Adelës, dhe kjo e fundit doli fituese.

Në fund, fituesi mbeti të zgjidhej ndërmjet Qetësorit dhe Adelës.

Qetsori dhe Adelajda janë shprehur që nuk e prisnin që të ishin ato dy finalistët, pasi kanë qenë banorët më të padëshiruar nga të tjerët.

Adelajda u shpreh që spektaklin duhej ta fitonte Qetsori pasi ka kaluar nominime dhe ka fituar simpatinë e të gjithëve.

Ndërkohë, Qetsori i ka thënë se ajo e meritonte të fitojë pasi ka përballuar shumë ngacmime nga banorët e shtëpisë.

Dhe në fund përcjellësit e shumtë të këtij shou televiziv me anë të votave të tyre vendosën që fitues i edicionit të dytë të “Big Brother” dhe fituesi i 70.000 eurove të jetë Qetsori.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sori fiton Big Brother-in

Mesazh nga amir prej Sun May 17, 2009 1:10 pm

Myte Adela Myte ....
Myte Adela Myte ....
Myte Adela Myte ....
Myte Adela Myte ....
Myte Adela Myte ....


FITOJ MA I MIRII .. . .


HaPpY
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi