Patrige në tjetër shou real

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Patrige në tjetër shou real


Aktorja e serialit "The Hills", Audrina Patrige, po transferohet nga 'reality shou' amerikan për të lansuar shoun e saj personal.

23-vjeçarja do të largohet nga sezoni i pestë i serive të MTV-së, pasi ka nënshkruar një kontratë me producentin televiziv britanik, Mark Burnett.

Sipas THR.com, seritë e reja do ta paraqesin Patrige në jetën e saj personale dhe profesionale, ndërsa do të paraqiten në ekran që nga java e ardhshme (23 mars).

“Jemi shumë të lumtur që do të mund të punojmë me Audrinan. Ajo tashmë e ka dëshmuar kualitetin e saj, prandaj mezi presim t’ua tregojmë fansave të saj në mbarë botën një stad të ri të jetës dhe karrierës së saj”, ka thënë Burnett.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi