Test shpejtesie sa shpejt shkruani ne tastier

Shko poshtë

Test shpejtesie sa shpejt shkruani ne tastier

Mesazh nga amir prej Mon May 18, 2009 9:28 pm

Diku ne internet e gjeta një faqe shume interesante. Mund te testoni shpejtësinë e gishtave tuaj.

Ju keni një minute kohe duhet te shkruani fjalët qe ju shfaqen me lart dhe tani e shihni rezultatin sa shkronja ne minute sa te shpejt jeni dhe sa gabime keni ber.


Këto janë informatat e mia, te shohim sa shpejt shkruani ju.Kodi:
http://speedtest.10-fast-fingers.com/
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

fLM

Mesazh nga floroS prej Mon May 18, 2009 11:21 pm

Flm . Wink ushtrohuni ushtrohuni sa ma shume , kejt do te japem rezultatet . lol!
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mee

Mesazh nga floroS prej Mon May 18, 2009 11:31 pm

51 words

Typingtest
189 points, so you achieved position 1470437 of 3800833 on the ranking list


You type 284 characters per minute
You have 51 correct words and
you have 2 wrong words

Mire sa per fillim si amateur . Very Happy
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

My best time

Mesazh nga floroS prej Fri May 22, 2009 5:28 pm

58 words

Speed testYou type 329 characters per minute
You have 58 correct words and
you have 0 wrong words.


Edituar për herë të fundit nga floroS në Fri May 22, 2009 8:23 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

yeee

Mesazh nga floroS prej Fri May 22, 2009 6:04 pm

avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

je kall krejt

Mesazh nga amir prej Fri May 22, 2009 8:03 pm

HeHeHeEheHe Je kall krejt shpresojm qe te arish ne vendin e 1 Very HappyAi qe e mban vendin e pare shikojeni tastaturen e ti hehe lol!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka doni mat fort ?!

Mesazh nga floroS prej Fri May 22, 2009 8:24 pm

avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test shpejtesie sa shpejt shkruani ne tastier

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Mon Jun 29, 2009 11:09 pm

hehe floros e paske djeg tastaturen Wink. si te duket kjo :P:P:P:P

You type 188 characters per minute
You have 30 correct words and
you have 0 wrong words
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

its

Mesazh nga floroS prej Mon Jun 29, 2009 11:13 pm

Eshte ne rregull si fillim , ke arritur shume Very Happy Wink
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test shpejtesie sa shpejt shkruani ne tastier

Mesazh nga citti_barca prej Sun Jul 05, 2009 10:43 pm

avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Test shpejtesie sa shpejt shkruani ne tastier

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi