...detyre...

Shko poshtë

...detyre...

Mesazh nga donbeco prej Wed May 20, 2009 8:37 pm

Te caktohen te gjithe numrat e thjeshte p dhe q,ashtu qe 2p+7q=59.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 25
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi