A do bohet ma mejr ?

Shko poshtë

A do bohet ma mejr ?

Mesazh nga amir prej Wed May 20, 2009 10:34 pm

Si mendoni ne te ardhmen a do bohet ma mejr?

A Shihni ndonje drit shprese ne tunelin e jetes tuaj,ndonje shpres per nje te ardhme me te mire ?


Rolling Eyes
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

||||A do t''behet ma mire||||?

Mesazh nga donbeco prej Thu May 21, 2009 2:28 pm

Ndoshta do te behet,mirepo jo nese vazhdojme keshtu te ecim neper tunelin qe shendrit nga erresira e tepert...
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do bohet ma mejr ?

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:25 pm

do te behet nese ne e bejme, varet nga ne si e kuptojme jeten, sa te vendosur jemi etj., me pak shprese dhe pune gjithcka eshte e mundur Very Happy
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do bohet ma mejr ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi