...detyre...

Shko poshtë

...detyre...

Mesazh nga donbeco prej Thu May 21, 2009 4:30 pm

Ndryshimi i dy numrave eshte 5.Nese numri i pare rritet per 7 dhe numri i dyte zvogelohet per 4,atehere prodhimi i tyre do te rritet per 82.Cilet jane ato numra?
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 25
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi