Një 'Monster' Oferta Për Pato

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

25062009

Mesazh 

Një 'Monster' Oferta Për Pato


Chelsea target Aleksandër Pato ka qenë subjekt i një "përbindësh" një ofertë nga un me emrin e klubit nga Anglia, si e zbriti nga AC Milan zëvendës-president Adriano Galliani.
Milan kanë marrë ndërkohë një mega-parash për shumën e parave të gatshme dhe të pasurisë prized sezonin e kaluar më i lartë i goalscorer, Kaka, dhe besohet të jenë të gatshëm që të ri-investuar paratë në blerjen ose nga skuadra në kërkesë-Wolfsburg grevist Edin Dzeko, ose maligned Togolese targetman Emmanuel Adebayor.
Megjithatë, që nuk ka të lartpërmendur deterred Kryeministri i Lidhjes anë, të cilët janë duke shpresuar për të tërhequr Pato në anglisht tokës. The Brazilian interntional, pse, vetëm dje shprehur dëshirën që të mbetet në San Siro për të kthyer në lëvizje e klubit të tyre lavdia ditë.
Sipas Sky Sport News, tha Galliani në faqen zyrtare të klubit, "Ne kemi folur me Pato gjithmonë në lidhje me komentet nga klube të tjera. E vetmja ofertë që arriti ishte një përbindësh ofertë nga një klub anglisht."
Me vetëm dy themeluar sulmues për të zgjedhur nga - Didier Drogba dhe Nicolas Anelka - Chelsea janë spekulluar Kryeministri i Lidhjes klubit, veçanërisht, nga 1 korrik, ata do të jenë bossed zyrtarisht nga ish-menaxher i Milanos Carlo Ancelotti.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi