Casillas: Heret a vone do humbisnim

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

25062009

Mesazh 

Casillas: Heret a vone do humbisnim


Nje dite pas humbjes se papritur ne gjysmefinalen e Kupes se Konfederatave kunder SHBA-se, zhgenjimi ne kampin spanjoll eshte i dukshem.

“Heret a vone do ndodhte nje gje e tille. Nuk mund te mbeteshim te pathyeshem pergjithmone”, deklaron portieri Casillas ne nje interviste per Marca.com. Ne vijim, ai shton se kjo humbje eshte me mire se sa nje deshtim ne boterorin e vitit te ardhshem.

“Edhe pse me humbje, dalim me koken larte nga Kupa e Konfederatave. Beme disa gabime ne mbrojtje dhe ishim pak konkrete ne sulm. Synonim finalen por SHBA e meritoi kalimin e gjysmefinales. Kjo humbje nuk do ndikoje aspak ne te ardhmen tone”, perfundon gardiani i kampioneve te Europes.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi