Manchester City ne sulm per Maicon

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

25062009

Mesazh 

Manchester City ne sulm per Maicon


Chelsea po negocion shume ngadale per brazilianin Miacon pasi nuk ka mbyllur ende ceshtjen Bosingwa me Bayern Munchen dhe kjo ka bere qe ne gare te hyje edhe Manchester City.

Mbrojtesi zikalter nuk cilesohet me si i pashitshem nga Moratti dhe per kete qellim Marco Branca ndodhet ne Angli. “Citizens” kane ofruar 22 milione euro dhe brazilianin Elano por pengesa me e madhe eshte deshira e lojtarit, i cili nuk e pelqen skuadren e dyte te Manchester.

Nga ana tjeter, Chelsea ve ne pjaten e bisedimeve dyshen Deco-Carvalho. Vlera e mbrojtesit shkon deri ne 40 milione euro por ne te njejten kohe Interi po punon per ta mbajtur brazilianin.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi