Obama: Nuk jam duhanpires i rregullt

Shko poshtë

Obama: Nuk jam duhanpires i rregullt

Mesazh nga mendy prej Thu Jun 25, 2009 10:41 pmGjate nje konference per shtyp ne Shtepine e Bardhe presidenti amerikan Barack Obama pervecse marrdhenieve me Iranin ka folur edhe per varesine e tij ndaj duhanit.

“Sa pini ne dite? E pini vetem apo i shoqeruar?”- kane qene pyetjet e nje gazetari ne sallen e konferencave.
“Di qe eshte shume e veshtire te luftosh kunder ketij vesi kur kemi nje kohe te gjate qe na shoqeron. E quaj veten nje ish duhanpires. Tashme nuk jam duhanpires i rregullt. Nuk pi cigare para vajzave te mia dhe as para familjes time”- tha Obama.

Qe nga koha kur familja Obama u transferua ne Shtepine e Bardhe shume foto jane shkrepur nga jeta e tyre e perditshme por asnjera nuk tregon presidentin me cigare ne dore.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi