United me ofertë serioze për Villan

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26062009

Mesazh 

United me ofertë serioze për Villan
Sipas tabloidit britanik “The Daily Mirror”, Manchester Unitedi është i gatshëm të hyjë në garë për sulmuesin e Valencias, David Villa.

Njoftohet se Djajtë e Kuq do të ofrojnë 40 milionë funte (46.8 milionë euro) për ta angazhuar sulmuesin spanjoll.

Megjithatë duhet të kihet parasysh se drejtuesit e Valencias dhe vetë lojtari kanë bërë të ditur se ai do të mbetet te Valencia, mirëpo një shumë kaq e madhe parash mund t’i ndryshojë gjërat.
avatar
bujo
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 63
Registration date : 20/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi